Počet záznamů: 1

1. Článek! Pro signaturu klikni na odkaz In
    Záhlaví-jméno Bajtoš, Ján, 1962- (autor)
    Údaje o názvuČiastkové výsledky výskumu využívania interaktívnej tabule v podmienkach vybraných odborných škôl = Partial results of research on interactive whiteboard and its application / Ján Bajtoš, Mária Kašaiová
    Dal.odpovědnost Kašaiová, Mária (autor)
    Fyz.popis3 tabulky
    Souběž.n.Partial results of research on interactive whiteboard and its application
    Dostupné též v elektronické podobě
    In Modernizace vysokoškolské výuky technických předmětů. - S. 13-17
    Předmět.hesla interaktivní tabule
    technologie vzdělávání
    aktivizační metody ve výuce
    střední odborné školy - Slovensko
    pedagogický výzkum - Slovensko - 2013-2014
    Košický kraj (Slovensko)
    Forma, žánr články ze sborníku
    AnotacePríspevok prináša čiastkové výsledky výskumu zameraného na využitie interaktívnej tabule vo vyučovaní odborných predmetov na vybraných stredných odborných školách v Košickom samosprávnom kraji. Výsledky výskumu poukazujú na potrebu modernizácie vyučovacieho procesu vo vzťahu k efektívnejšiemu využívaniu interaktívnej tabule a interaktívneho edukačného softvéru.
    This work gives information on partial results of research focused on application of interactive whiteboard in teaching of vocational courses and subjects in conditions of selected vocational schools in Kosice region. The research shows the need for modernisation of educational process in relation to effective usage of interactive whiteboards and interactive educational software.
    Konspekt37.09 - Organizace výuky a vzdělávání
    Země vyd.Česko