Počet záznamů: 1  

Sociální prevence v kontextu sociální pedagogiky

 1. Článek! Pro signaturu klikni na odkaz In
  Záhlaví-jméno Bělík, Václav (autor)
  Údaje o názvuSociální prevence v kontextu sociální pedagogiky = Social prevention in the context of social pedagogy / Václav Bělík
  Souběž.n.Social prevention in the context of social pedagogy
  In Perspektivy sociální pedagogiky v 21. století. - S. 232-243
  Předmět.hesla prevence (sociální problémy)
  sociální pedagogika - teorie
  paradigma vědy
  Forma, žánr články ze sborníku
  AnotaceV prezentovaném příspěvku se autor zabývá problematikou sociální prevence, kterou podrobuje analýze ve vztahu k vědnímu oboru sociální pedagogika. Téma je svým charakterem pro obor klíčové, protože se pokouší vymezit sociální prevenci jako jeden z hlavních předmětů zájmu oboru sociální pedagogika tak, jak je tomu v zahraničním prostředí, (zejména prostředí slovenské a polské). Příspěvek se tedy zabývá otázkou, jaký je vztah mezi problematikou sociální prevence a sociální pedagogikou v českém a zahraničním prostředí.
  In the present article, the author deals with social prevention, which analyze in relation to field of social pedagogy. The theme is by its nature the key field as it attempts to define social prevention as one of the major preoccupation of social pedagogy as it is in a foreign environment (especially environment Slovak and Polish). This paper therefore examines the relationship between the problems of social prevention and social pedagogy in Czech and foreign environment.
  Konspekt37 - Výchova a vzdělávání
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  DatabázeČlánky
  Odkazy - Zdroj.dok.
  článek

  článek

Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.