Počet záznamů: 1  

Veřejná prospěšnost a její dopady na ekonomiku neziskových organizací

 1. Článek! Pro signaturu klikni na odkaz In
  Záhlaví-jméno Filipczyková, Hana (autor)
  Údaje o názvuVeřejná prospěšnost a její dopady na ekonomiku neziskových organizací = Public utility and her effects on economy of nonprofit organizations / Hana Filipczyková
  Souběž.n.Public utility and her effects on economy of nonprofit organizations
  In Sociální práce v nejisté době. - S. 401-406
  Předmět.hesla neziskový sektor - Česko
  neziskový sektor - ekonomické aspekty
  neziskové organizace - Česko
  veřejně prospěšné organizace - Česko
  obecně prospěšné společnosti - Česko
  veřejný zájem - Česko
  Forma, žánr články ze sborníku
  AnotacePříspěvek pojednává o veřejné prospěšnosti v České republice. Cílem je zmapovat současnou situaci týkající se veřejné prospěšnosti v České republice, popsat změny, které nová právní úprava přináší a následně ukázat dopady institutu veřejné prospěšnosti na ekonomiku neziskových organizací, zejména v oblasti daně z příjmů právnických osob. V článku je rozebrána veřejná prospěšnost a návrh zákona o statusu veřejné prospěšnosti a ekonomické důsledky jeho nepřijetí pro neziskový sektor.
  The paper discusses the public utility in the Czech Republic. Aim of the thesis is to map the current situation in Czech Republic regarding to the public utility, describe the changes made be new legislation and then demonstrate effects the status of public utility on the economy of nonprofit organizations, especially in the field of corporate income tax. In the article is analyzed the public utility and the draft of law of public utility and economic effects of his non-acceptance for nonprofit sector.
  Konspekt334 - Formy organizace a spolupráce v ekonomice
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  DatabázeČlánky
  Odkazy - Zdroj.dok.
  článek

  článek

Počet záznamů: 1