Počet záznamů: 1  

Zátěžové aktivity jako prostředek osobnostního rozvoje

 1. Článek! Pro signaturu klikni na odkaz In
  Záhlaví-jméno Štenclová, Veronika (autor)
  Údaje o názvuZátěžové aktivity jako prostředek osobnostního rozvoje / Štenclová Veronika, Kalousková Michaela, Richterová Bohdana
  Dal.odpovědnost Kalousková, Michaela (autor)
  Richterová, Bohdana, 1973- (autor)
  Fyz.popis2 obrázky
  In Pedagogická diagnostika a evaluace 2016. - S. 84-95
  Předmět.hesla protidrogová terapie
  drogově závislí
  rozvoj osobnosti
  kvalitativní výzkum - Česko
  Forma, žánr články ze sborníku
  AnotacePříspěvek představuje zátěžové aktivity jako jeden z prostředků, které umožňují osobnostní rozvoj jedinců. Na příkladu používání zátěžových aktivit v terapeutické komunitě Fides pro drogově závislé vysvětluje jejich možné přínosy v rámci resocializačního procesu. Součástí příspěvku je představení kvalitativní analýzy názorů vybraného klienta komunity v 2. fázi léčby na zátěžové aktivity, kterých se během pobytu v terapeutické komunitě zúčastnil.
  The paper presents adventure therapies as one of the means to personal development of individuals. It explains the possible benefits of these activities under the resocialization process on an example of the use of adventure therapies in a therapeutic community of drug addicts Fides. The paper also shows qualitative analysis of the views of the community's client in second phase of therapy on adventure therapies, which the clients attended during their stay in a therapeutic community.
  Konspekt615.8 - Fyzioterapie. Psychoterapie. Alternativní lékařství
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  DatabázeČlánky
  Odkazy - Zdroj.dok.
  článek

  článek

Počet záznamů: 1