Počet záznamů: 1  

Marketingové komunikace na počátku kyberkulturního věku

 1. Článek! Pro signaturu klikni na odkaz In
  Záhlaví-jméno Stoličný, Peter, 1945- (autor)
  Údaje o názvuMarketingové komunikace na počátku kyberkulturního věku = Marketing communications at the outset of cybercultural age / Peter Stoličný
  Souběž.n.Marketing communications at the outset of cybercultural age
  In Bačuvčík, Radim. Tradiční a nové v marketingové komunikaci. - S. 9-17
  Předmět.hesla marketingová komunikace - 21. století
  guerilla marketing - 21. století
  neuromarketing - 21. století
  marketing - 21. století
  Forma, žánr články ze sborníku
  AnotaceNení jednoduché pokusit se o nadhled nad budoucností marketingu z hlediska obecně civilizačního i technologického. 21. století přináší nejen globální ekonomickou krizi, ale také akceleraci informačních technologií. Penetrovaný trh reklamního průmyslu a množství nových nápadů, které jsou inspirovány jinými vědními obory. Od neurologie po geografii. Od psychologie po diferenciální derivace. Od literatury po multiplikaci audiovizuálních sdělení. V takovém prostředí je nutné klást si jiný typ otázek než v minulosti, ovšem jedna konstanta v marketingu zůstává, a tou je jeho poslání: uspokojování potřeb zákazníka.
  It is not easy to attempt a detached view on marketing future from the perspective of both civilisation and technologies. The 21st century brings not only the economical crisis, but also an acceleration of information technologies, a penetrated market of advertising industry and a quantity of new ideas inspired by other sciences. From neurology to geography. From psychology to differential derivations. From literature to multiplication of audio-visual messages. In this kind of environment, it is necessary to ask an another type of questions than we used to ask in the past. However, one invariable in marketing remains and that is its mission: to satisfy clients' needs.
  Konspekt339 - Obchod
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  DatabázeČlánky
  Odkazy - Zdroj.dok.
  článek

  článek

Počet záznamů: 1