Počet záznamů: 1  

Marketingová komunikace vybraných středních pivovarů v ČR

 1. Článek! Pro signaturu klikni na odkaz In
  Záhlaví-jméno Kozák, Vratislav, 1956- (autor)
  Údaje o názvuMarketingová komunikace vybraných středních pivovarů v ČR = Promotion selected breweries in the Czech Republic / Vratislav Kozák
  Fyz.popis2 obrázky
  Souběž.n.Promotion selected breweries in the Czech Republic
  In Bačuvčík, Radim. Tradiční a nové v marketingové komunikaci. - S. 91-98
  Předmět.hesla marketing
  marketingová komunikace
  reklama a propagace
  televizní reklama
  pivovary - Česko
  Forma, žánr články ze sborníku
  AnotaceVelké pivovary využívají nákladnou televizní reklamu, a přesto zaznamenaly v roce 2009 pokles výstavu v průměru o 5 %, a letos se očekává pokles o dalších 10 %. Naopak některé střední pivovary výrazně snížily prostředky na klasickou komunikaci, přesto výstav piva zvýšily. Mezi ně patří pivovar Bernard v Humpolci, jehož spolumajitel Stanislav Bernard úspěšně využívá buzz marketingu, tedy vzbudit rozruch. V médiích napadá své konkurenty, naposledy vyzval producenta nealkoholického piva Birell k soutěži nejkvalitnější nealkoholické pivo v ČR. Metodu word of mouth volí pivovar Svijany, který zvýšil v těchto hubených letech produkci na dvojnásobek.
  Large breweries use expensive television advertising, and yet in 2009 they show a decrease on average by 5% this year and is expected to fall another 10%. Conversely, some middle breweries significantly cut funding for classical communication, but beer increased. These include a brewery Bernard in Humpolec, whose co-owner Stanislav Bernard, successfully used buzz marketing, therefore, raise a stir. The media attacks its competitors, as the producer called non-alcoholic beer Birell to compete for best non-alcoholic beer in the country. The method word of mouth choose the Svijany brewery, which increased in those lean years to double production.
  Konspekt659 - Reklama. Public relations. Média
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  DatabázeČlánky
  Odkazy - Zdroj.dok.
  článek

  článek

Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.