Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 8  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^hk_us_auth 0012302 xcla^"
 1. Faktory blokující komunikaci mezi českým učitelem a cizojazyčným žákem / Kamila Sekerová .
  In: Děti cizinců a reemigrantů na školách - etický rámec interakce. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Děti cizinců a reemigrantů na školách: etický rámec interakce. s. 70-79 .
  článek

  článek

 2. Interakce školy a jejích sociálních partnerů se žáky imigrantů a jejich rodinami / Vladimíra Loukotová .
  In: Děti cizinců a reemigrantů na školách - etický rámec interakce. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Děti cizinců a reemigrantů na školách: etický rámec interakce. s. 46-52 : 2 obr. .
  článek

  článek

 3. Interakce žáků z odlišného sociokulturního prostředí na ZŠ = Interaction of pupils from different socio-cultural milieu at grammar school / Dagmar Kubátová .
  In: Děti cizinců a reemigrantů na školách - etický rámec interakce. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Děti cizinců a reemigrantů na školách: etický rámec interakce. s. 29-36 : 1 tb., 2 grafy .
  článek

  článek

 4. K přípravě učitele na výuku žáků s odlišným mateřským jazykem v základní škole v ČR / Jitka Plischke .
  In: Děti cizinců a reemigrantů na školách - etický rámec interakce. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Děti cizinců a reemigrantů na školách: etický rámec interakce. s. 63-69 : 1 tb. .
  článek

  článek

 5. Místo uměleckého textu v procesu interakce / Blanka Janáčková .
  In: Děti cizinců a reemigrantů na školách - etický rámec interakce. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Děti cizinců a reemigrantů na školách: etický rámec interakce. s. 19-24 .
  článek

  článek

 6. Postřehy a zkušenosti v oblasti vzdělávání dětí cizinců na základních školách / Ivana Čepičková, Renata Šiukulová, Eva Mrázová .
  In: Děti cizinců a reemigrantů na školách - etický rámec interakce. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Děti cizinců a reemigrantů na školách: etický rámec interakce. s. 7-14 .
  článek

  článek

 7. Připravenost českých škol na problematiku práce s dětmi imigrantů / Eva Švarcová .
  In: Systémová pedagogika. Hradec Králové : Miloš Vognar - M&V, 2005. Systémová pedagogika. s. 197-199 .
  článek

  článek

 8. Sociální klima třídy s etnickou různorodostí / Eva Švarcová .
  In: Děti cizinců a reemigrantů na školách - etický rámec interakce. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Děti cizinců a reemigrantů na školách: etický rámec interakce. s. 80-83 .
  článek

  článek  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.