Výsledky vyhledávání

 1. Hodnocení energetického výdeje při pohybové léčbě u pacientů s obezitou / Jana Ošmerová ... [et al.] .
  In: Optimální působení tělesné zátěže a výživy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2004. Optimální působení tělesné zátěže a výživy. s. 193-199 .
  článek

  článek

 2. Rehabilitační postupy u obézních pacientů : výsledky po tříměsíčním tréninku / Jana Nečasová ... [et al.] .
  In: Optimální působení tělesné zátěže a výživy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2006. Optimální působení tělesné zátěže a výživy. s. 145-150 .
  článek

  článek

 3. Rozdílné zastoupení tuků v nízkoenergetické dietě a jejich vliv na změnu vybraných antropometrických ukazatelů u obézních žen / Iva Řehová ...[et al.] .
  In: Optimální působení tělesné zátěže a výživy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2005. Optimální působení tělesné zátěže a výživy. s. 156-157 .
  článek

  článek

 4. Tělesná zdatnost a metabolické parametry u pacientů s obezitou / B. Rosenbergová ... [et al.] .
  In: Optimální působení tělesné zátěže a výživy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. Optimální působení tělesné zátěže a výživy. s. 171-177 .
  článek

  článek

 5. Tělesná zdatnost u pacientů s diabetem 2. typu a obezitou / Hana Svačinová ... [et al.] .
  In: Optimální působení tělesné zátěže a výživy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2004. Optimální působení tělesné zátěže a výživy. s. 203-208 .
  článek

  článek

 6. Vliv pravidelné pohybové aktivity na vybrané antropometrické a biochemické ukazatele a výkonnost kardiovaskulárního systému u osob s obezitou : Iva Řehová ... [et al.] / Václav Bunc .
  In: Optimální působení tělesné zátěže a výživy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2004. Optimální působení tělesné zátěže a výživy. s. 182-187 .
  článek

  článek