Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 12  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^hk_us_auth 0022421 xcla^"
 1. Autoevaluace v kontextu českých základních škol / Jana Vašťatková .
  In: Kompetence učitele na pozadí současné kurikulární reformy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2006. Kompetence učitele na pozadí současné kurikulární reformy. s. 112-115 .
  článek

  článek

 2. Ergonomics of conditions of work in opinion of workers of didactic institutions / Wiktoria Sobczyk, Oksana Nagorniuk .
  In: Modernizace vysokoškolské výuky technických předmětů. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Modernizace vysokoškolské výuky technických předmětů. s. 169-171 .
  článek

  článek

 3. K možnostem evaluace vysokoškolské výuky / Marcela Musilová .
  In: Hodnocení v profesi učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. Hodnocení v práci učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. s. 150-153 .
  článek

  článek

 4. K vybraným aspektům autoevaluace / Michaela Prášilová, Jana Vašťatková .
  In: Hodnocení v profesi učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. Hodnocení v práci učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. s. 154-159 .
  článek

  článek

 5. Kompetence učitelů ke zvládání nároků své profese na pozadí kurikulární reformy / Kateřina Juklová .
  In: Kompetence učitele na pozadí současné kurikulární reformy. Hradec Králové : Gaudeamus, 2006. Kompetence učitele na pozadí současné kurikulární reformy. s. 59-60 .
  článek

  článek

 6. Model systemu zarządzania jakością kształcenia w szkole wyższej / Stanisław Kowalski .
  In: Modernizace vysokoškolské výuky technických předmětů. Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Modernizace vysokoškolské výuky technických předmětů. s. 77-79 .
  článek

  článek

 7. Perspektívny model externej evalvácie kvality školy / Mária Uhereková .
  In: Hodnocení v profesi učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. Hodnocení v práci učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. s. 197-202 .
  článek

  článek

 8. Řízení školy a jeho specifika, hodnocení v práci ředitele školy / Miluše Urbanová .
  In: Hodnocení v profesi učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. Hodnocení v práci učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. s. 290-293 .
  článek

  článek

 9. Súčasný stav vnútornej kontroly a autoevalvácie škôl v Slovenskej republike / Viola Tamášová, Emília Fulková .
  In: Hodnocení v profesi učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. Hodnocení v práci učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. s. 190-196 .
  článek

  článek

 10. Úloha dotazníku při autoevaluaci školy / Jana Kratochvílová .
  In: Hodnocení v profesi učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. Hodnocení v práci učitele - psychodidaktické a etické souvislosti. s. 137-142 .
  článek

  článek


  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.