Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 11  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^hk_us_cat m0561744 xcla^"
 1. Cíle sociální práce a jejich vztah k praktickému vzdělávání / Jitka Navrátilová .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 64-76 .
  článek

  článek

 2. Inovace systému odborných praxí studentů sociální práce - zkušenosti a otazníky / Hana Pazlarová Zuzana Truhlářová, Jana Kořínková (eds.) .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 45-48 .
  článek

  článek

 3. Koncepce praxí na VŠ v České republice v oboru sociální práce / Zuzana Truhlářová, Jana Kořínková .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 6-10 : 1 tb. .
  článek

  článek

 4. Manuál k odbornej a preddiplomovej praxi ako prostriedok portfólia pri nástupe do zamestnania / Beáta Balogová .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 54-57 .
  článek

  článek

 5. Miesto a význam exkurzií v systéme odborných praxí v kontexte vzdelávania sociálnych pracovníkov / Zoja Koscurová .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 27-32 : 1 tb. .
  článek

  článek

 6. Možnosti rozvoja praktickej prípravy vysokoškolských študentov sociálnej práce v súčasných podmienkach v SR / Tatiana Matulayová .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 41-44 .
  článek

  článek

 7. Potreba etického kódexu študenta sociálnej práce na odbornej praxi v rámci novo vytváranej koncepcie odborných praxí / Tatiana Matulayová .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 59-63 .
  článek

  článek

 8. Praxe studentů oboru Pedagogika - sociální práce na PdF UP v Olomouci / Vladimíra Kocourková .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 11-14 .
  článek

  článek

 9. Spolupráca školy a výcvikového pracoviska - cesta k zvyšovaniu kvality odbornej praxe / Alžbeta Brozmanová Gregorová, Lenka Vavrinčíková .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 49-53 : 1 schéma .
  článek

  článek

 10. Súčasný stav supervízie študentov sociálnej práce v systéme odborných praxí v kontexte univerzitného vzdelávania na Slovensku / Ladislav Vaska .
  In: Hradec Králové : Gaudeamus, 2008. Vývoj a směřování odborných praxí na vysokých školách v oborech sociální práce. s. 15-26 : 2 tb., 4 grafy .
  článek

  článek


  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.